DOŁĄCZ DO TOP BY GUESS WHAT !

Czym właściwie jest styl? Co go określa?
Czy każda kobieta może być stylowa?
Ostatnio dość często zastanawialiśmy się nad tym, bo nie ukrywajmy, że wiele słyszy się o tym w social mediach, czy w telewizji. Mamy czasami wrażenie, że teraz stylowe jest wszystko, a tym czym był prawdziwy styl po prostu się zapomniało. Może to tylko nasze odczucia, ale coś w tym musi być skoro tak często nadużywamy tego słowa.
Czym zatem jest styl?
Sposobem życia, elementem stylizacji, czy wreszcie wypadkową modowych pojęć określających całokształt człowieka?
Wiele postawionych pytań i wiele odpowiedzi nasuwa się na myśl, co ciekawe każdą z nich można by było podciągnąć pod właściwą definicję stylu.

To nie tylko ubrania – wbrew powszechnej opinii. Styl sam w sobie jest sposobem na wyrażenie siebie, pokazanie swojej osobowości na zewnątrz. To swego rodzaju otoczka, którą każdy z nas projektuje indywidualnie, co jest absolutnym fenomenem. Możecie zrobić prosty eksperyment – ustawcie przed sobą dwie różne osoby, ale ubrane identycznie – te same t-shirty, jeansy i trampki. Mimo to, że mają na sobie to samo, każda z nich będzie wyglądała inaczej. Dlaczego? Ponieważ pokaże Wam się w innym stylu – swoim własnym, wyjątkowym.

Może to psychologiczna gadanina, ale sprawdza się w 100%. Styl jest częścią Was i jeśli ktoś twierdzi inaczej, cóż nie zgadzajcie się z tym. Na jego całokształt składa się wiele elementów – ubrania, dodatki, biżuteria, fryzura, sposób chodzenia, czy mówienia. To także charakter, który kształtuje naszą osobowość i pewność siebie. Tworzymy i kreujemy go przez całe swoje życie.
Zapytacie, czemu poruszamy ten temat właśnie teraz?

Chcemy by Guess What nie był tylko blogiem modowo-podróżniczym. Pragniemy by było czymś więcej – miejscem, gdzie każda z Was będzie mogła pochwalić się swoją stylizacją. Stawiamy na Waszą oryginalność i niepowtarzalność samą w sobie. Dziewczyny – jesteście kreatywne, wyjątkowe i stylowe, więc dlaczego by tego nie pokazać innym?

TOP by Guess What to miejsce przeznaczone dla dziewczyn, które nie boją się pokazać swojego stylu i doskonałego gustu, niezależnie od wieku i rozmiaru. Naszym zamysłem już przy tworzeniu koncepcji Guess What, było stworzenie oddzielnej zakładki, która będzie dostępna dla wszystkich modnych kobiet.

TOP by Guess What jest właśnie dla dziewczyn takich jak Ty.
Po pierwsze – nie musisz być top modelką z talią osy, ani blogerką, by wysłać nam zdjęcia swoich stylizacji.
Po drugie – markowe metki również nie są warunkiem obowiązkowym.
I wreszcie po trzecie – najważniejszy jest Twój własny i niepowtarzalny styl!

Dziewczyny, które prowadzą bloga lub dopiero zaczynają swoją karierę w social mediach, również są mile widziane. Chcemy, żeby TOP by Guess What było miejscem tworzonym nie tylko przez nasz team, ale i przez Was dziewczyny. Byśmy mogły wspólnie pokazać i wypromować najlepiej ubrane Polki.

Raz w tygodniu wybieramy dziewczynę, która pojawi się w TOP by Guess What na stronie głównej. Obok Waszego zdjęcia zawsze umieszczamy rzeczy, które macie na sobie, a dodatkowo pokazujemy wybrany look na naszym Facebooku.

>> TOP by GUESS WHAT <<

Zdjęcia wysyłajcie na nasz adres: info@guesswhat.pl.
– ilość zdjęć dowolna
– dołączcie koniecznie opis, jakie marki macie na sobie
– wysłane zdjęcia muszą być w formacie pionowym i w dobrej jakości
Przesłanie fotografii jest jednoznaczne z Waszą zgodą na udostępnienie swojego wizerunku na stronie Guess What.

Uwaga!
W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca będziemy nagradzać najlepszą stylizację TOP by Guess What, spośród nadesłanych w ciągu ostatnich 30 dni!

Czekamy na Wasze stylizacje!
Team Guess What