POMYSŁ, TALENT I ENERGIA. WYBIEG OPANOWALI MŁODZI ! / RELACJA + NASZA STYLIZACJA

Nie ma co ukrywać, pokazy mody to prestiż, a jeśli dodatkowo w jednym miejscu, zorganizowano Fashion Week oraz Targi Mody – to tam po prostu trzeba być. Szybka analiza asortymentu w szafie, odpowiednie przygotowanie sprzętu i można ruszać! Długa lista wystawców oraz masa pokazów zobowiązała nas do stworzenia harmonogramu, żeby się w tym wszystkim nie pogubić. Jak reklamują się organizatorzy – Warsaw Fashion Week jest pierwszą edycją modowego wydarzenia dedykowanego wysokiej modzie, gdzie jednocześnie została poprowadzona piąta edycja targów Fast Fashion oraz Beauty Days – międzynarodowych targów kosmetycznych.
KAROLINATOMCZAK1

Już pierwsze chwile spędzone w Ptak Warsaw Expo uświadomiły nam jak ważne i prestiżowe jest to wydarzenie – wysoka frekwencja odwiedzających, ogromna ilość międzynarodowych i polskich wystawców robią wrażenie, a jeśli dodamy do tego wszelkie atrakcje jakie przygotowali dla uczestników organizatorzy – 60 pokazów mody, zagraniczni goście, specjaliści, trendsetterzy i gwiazdy social mediów – to mamy najlepsze miejsce dla wszystkich fanów mody i beauty.

Pierwszego dnia za priorytet postawiliśmy sobie pokazy mody w ramach konkursu Young Fashion Awards, które należały w dużej mierze do młodych projektantów. Ci z ASP interesowali nas najbardziej, bo przecież to świeże głowy pełne pomysłów i inspiracji. I tak też było – projekty nas ciekawiły, a czasem zaskakiwały swoją oryginalnością i łączeniem barw. Młodzi wykazali się według nas dużą kreatywnością, a cała otoczka – światła i muzyka, były idealnie zgrane z klimatem kolekcji.

Nam najbardziej spodobał się pokaz jednej ze zwyciężczyń YFA – Karoliny Tomczak (III miejsce) – gdzie dominowały lekkie i zwiewne, troszeczkę weselne kreacje z delikatnego jedwabiu i muślinów. Nagrody w konkursie Young Fashion Awards zdobyły również Iga Dymel (I miejsce) – została nagrodzona za doskonałe wyczucie stylu oraz klasyczną elegancję w pastelowo-metalicznych kolorach oraz Klaudyna Wójcik (II miejsce) – projektantka pokazała kolekcje w intensywnych kolorach czerwieni, zieleni i granatów, motywem przewodnim były wiązania, atłas, krata i paski. Poniżej znajdziecie fotorelację z pokazów oraz…

KAROLINATOMCZAK2 KAROLINATOMCZAK4 KAROLINATOMCZAK5 KAROLINATOMCZAK3 KAROLINATOMCZAK1-kopiaALICJAWŁOSZKOWSKA1

ALICJAWŁOSZKOWSKA2
DOROTAPODGÓRSKA3

DOROTAPODGÓRSKA2 DOROTAPODGÓRSKA1IGADYMEL2 IGADYMEL1KLAUDYNAWOJCIK1NATALIASTĘPLEWSKA1KATARZYNASAWICKA1 EWELINAKOWAL1GRUPAPROJEKTOWA2 GRUPAPROJEKTOWAZOTWARTEJPRACOWNIPROJEKTOWANIAUBIORU1

… naszą stylizację z pierwszego dnia Warsaw Fashion Week 😉

14339309_1235319546491590_2061017253_o IMG_7459 IMG_7420 14359886_1235319549824923_1484705351_o

JACKET – ZARA

SHIRT – ZARA

SKIRT – ZARA

SHOES – STRADIVARIUS

BRACELETS – SOTHO

HAT – MARKS&SPENCER

SUNGLASSES – RAYBAN

BAG – ZARA

Team Guess What