GUESS WHAT MAC

WYNIKI KONKURSU !
Dziękujemy wszystkim za tak wiele zgłoszeń, z których to naprawdę ciężko było nam wybrać tylko trzech zwycięzców. Wasza wyobraźnia i marzenia nie mają granic, dlatego, kto wie, może tym bardziej spełnią się w Nowym Roku ! Nasza zabawa zakończyła się wczoraj z wybiciem północy i po przejrzeniu wszystkich Waszych odpowiedzi ogłaszamy, że trzy rozświetlacze marki MAC wygrały: Julia, Barbara Dudzin, Izabella Prusak ! Gratulujemy i czekamy na wiadomość z adresem do wysyłki nagrody.

bang
img_5164-2

ZWYCIĘŻCZYNIAMI W KONKURSIE ZOSTAŁY:

Barbara Dudzin (Global Glow)
„Spędzenie Sylwestra na własnych warunkach… Kusząca propozycja, wręcz niemoralna… 😉 Gdyby tak mieć do dyspozycji cały dzień, odpowiedzialne nianie, nieograniczony budżet – mąż nie musiałby od rana do nocy siedzieć w korporacji, ja nie musiałabym od rana zajmować się dziećmi. Wtedy chyba bym go po prostu porwała 😉 Nie byliśmy nigdzie sami od lat, sytuacja zmusza nas do tego, aby nawet romantyczne weekendy czy rocznicowe kolacje spędzać z dwójką młodszych dzieci. Pogodziliśmy się już z tym trochę, że tak pewnie zostanie na dłużej, jedno dziecko zawsze będzie z nami świętować ze względu na to, że nikt poza nami nie potrafi się nim zająć. Ale gdybym miała możliwość zaszaleć z mężem na tej jedynej imprezie w roku, skorzystałabym z tej okazji. Wynajęłabym prywatny samolot i uprowadziła małżonka np. do Rzymu, na romantyczny spacer i szybkie zakupy, zakończone skromną, sylwestrową kolacyjką gdzieś w zagubionych zaułkach starożytnego miasta nad Tybrem, gdzie moglibyśmy napić się wina i wreszcie się zwyczajnie, po ludzku sobą nacieszyć. A potem może nawet w tej słynnej fontannie bym się wykąpała korzystając z okazji, czemu nie… ;)”

Izabella Prusak (Gold Deposit)
Gorączka sylwestrowej nocy to dla mnie jedyna okazja w roku by żyć pełnią życia! Podobno życie powinno się mierzyć nie ilością oddechów a chwil zapierających dech w piersi. Podobno najczęściej spotykany w życiu kolor, to szarość… Podobno dla większości ludzi życie jest nieustannym kompromisem pomiędzy tym co upragnione a tym co możliwe. A gdyby tak stać się maksymalistą i czerpać z życia pełnymi garściami? Mieć to co upragnione w kolorach tęczy, żyć pełnią chwil zapierających dech w piersi równoważną z liczbą oddechów? Gdyby tak pozwolić sobie na więcej, na dużo więcej, na wszystko… Nie zadowalać się szarością wpisaną w codzienność, sięgnąć po barwy głębi wnikające w duszę, po emocje, które mogą być wpisane tylko w pełnię szczęścia… Rzucić wszystko i wyjechać, zamknąć się w chatce na skraju świata, spakować walizki i złapać ostatni w tym roku pociąg donikąd… Nie pieniądze bowiem są prawdziwym ograniczeniem, a nasza fantazja, odwaga, strach przed nieznanym. Dość marzeń, podobno jestem z Wenus więc zejdę już na Ziemię. Na szczęście jest gorączka sylwestrowej nocy i wtedy – raz w roku – mogę sobie pozwolić na wszystko. Bo to jedyna okazja w roku by żyć pełnią życia…;)

Julia (Lightscapade)
„„Ograniczenie” jest pojęciem bardzo względnym. W tym kontekście odbieram je najbardziej abstrakcyjnie, jak tylko mogę, ale czuję się z tym bardzo dobrze i mam nadzieję, że cała ekipa #guesswhatmac popiera moją interpretację. 😉 Jak spędziłabym sylwestra z nieograniczonym wachlarzem możliwości? Ja, jako osoba amatorsko zakochana w latach czterdziestych ubiegłego wieku, wykorzystałabym każdą okazję, aby jakimś trafem przenieść się do świata bluesa i jazzu, do banalnych czerwonych sukien w kropki i wieczorków poetyckich z cygarem w ręku. Sama wizualizacja mnie w tym całym londyńskim (bo to bowiem jest moim miastem marzeń) amoku, przyprawia mnie o gęsią skórkę. Widok fajerwerków z tarasu klimatycznej knajpki skąpanej w zapachu czerwonego wina z Muddym Watersem w tle, który gra na żywo (o Boże, marzenie) – idealna kompozycja, idealny koniec minionego roku i idealny początek nowego. Ciarki, jak już wspomniałam, mam na samą myśl o tej formie rozrywki, tak oldschoolowej i „retro”, w najprawdziwszej tego słowa postaci.
Wydaje mi się, że wplatanie większej ilości zlepionych ze sobą liter nie ma sensu, a ja wykorzystałam optymalny limit słów. Tak wyglądałby mój idealny sylwester, a fakt, że nigdy nie uda mi się go przeżyć, łamie moje serce na malutkie kawałeczki. Kto wie, może rozświetlacz z MACa „Lightscapade” – bo to on przykuł moją uwagę – rozświetli mój humor? ;)”

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wszystkie odpowiedzi !

img_5164-2-kopiaimg_5179

REGULAMIN KONKURSU #GUESSWHATMAC
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem Konkursu jest portal internetowy Guess What (www.guesswhat.pl).
2. Konkurs organizowany jest tylko na terenie Polski.
3. Nagrody w konkursie sponsoruje Organizator Konkursu.
5. Konkurs odbywa się w terminie: od 13.12.2016 do 31.12.2016 do godz. 23.59
6. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem portalu Guess What oraz profili Guess What na Facebooku i Instagramie.
7. Konkurs przeprowadzany jest na podstawie Regulaminu określającego zasady zabawy.
8. Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany, prowadzony, administrowany przez serwis Facebook i Instagram. Wszelkie pytania, komentarze, skargi oraz reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora. Serwis Facebook i Instagram jest zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności na rzecz któregokolwiek z uczestników.

II. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU ORAZ WYŁANIANIA ZWYCIĘZCÓW

1. Uczestnikiem Konkursu jest każda osoba, która:
a. w terminie Konkursu wykona zadanie konkursowe
b. posiada aktywne konto pocztowe
2. Każdy Uczestnik Konkursu może przesłać nieograniczoną liczbę odpowiedzi konkursowych.
3. Organizator nie wyklucza żadnej grupy z możliwości wzięcia udziału w Konkursie.
4. Co należy zrobić: odpowiedzieć na pytanie w komentarzu pod postem Konkursowym #guesswhatmac oraz wskazać wybrany odcień rozświetlacza.
5. Spośród nadesłanych zgłoszeń (komentarzy) Organizator wyłoni trzech zwycięzców.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do oceny dokonanych zgłoszeń uczestników na każdym etapie konkursu i ich ewentualnego odrzucenia.
8. Ogłoszenie zwycięzców stanowiące publikację wyników Konkursu nastąpi na Facebooku Guess What oraz na stronie internetowej portalu.
9. Osoba, która wygrała Konkurs otrzyma wiadomość mailowa.
10. Ogłoszenie wyników nastąpi: 01.01.2017 do godz. 20.00
11. Zwycięzca ma 2 dni od daty ogłoszenia wyników na odesłanie odpowiedzi z adresem doręczenia nagrody do Organizatora. W przeciwnym wypadku Organizator dokona ponownego wyboru zwycięzcy Konkursu z nadesłanych Prac konkursowych.
12. Nagroda zostanie doręczona do zwycięzcy Pocztą Polską.
13. Nagrodą w Konkursie są trzy rozświetlacze MAC o odcieniach – Global Glow (1), Gold Deposit (2) i Lightscapade (3).
14. Zwycięzca Konkursu nie ma możliwości wymiany nagrody.
15. Wysłanie zdjęcia konkursowego jest jednoznaczne ze zgodą Uczestnika na udział w Konkursie.
16. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie jego projektu w celach marketingowych portalu Guess What.
17. Uczestnik biorąc udział w Konkursie zgadza się na wykorzystanie własnego projektu przez portal internetowy Guess What.

III. DANE OSOBOWE

1. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników Konkursu będą przez niego przetwarzane tylko w celu:
a. realizacji Konkursu,
b. wyłonienia zwycięzców Konkursu,
c. wysyłania wiadomości do uczestników związanych z Konkursem.
2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w Konkursie.
3. Każdy uczestnik Konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania oraz usunięcia.
4. Dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.).

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.
2. Zmieniony regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji na stronie internetowej Organizatora.
3. Organizator nie odpowiada za naruszenie praw autorskich i pokrewnych oraz dóbr osobistych osób trzecich w utworach przesłanych przez uczestników Konkursu.
4. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Powodzenia !
Team Guess What