BOOK CORNER – TE DWIE KSIĄŻKI MUSICIE PRZECZYTAĆ! IDEALNA LEKTURA NA WAKACJE!

Witajcie!
Dziś mam dla Was dwie pozycje książkowe, które ostatnio pojawiły się w mojej biblioteczce. Latem, zwłaszcza podczas urlopu nadrabiam zaległości, dlatego z relaksem zawsze kojarzy mi się właśnie dobra książka i chwila świętego spokoju. Poniżej znajdziecie krótką recenzję, która na pewno skusi Was do przeczytania tych lektur.
IMG_3352

ŚLUB NICHOLAS SPARKS

Idealna lektura na ciepłe letnie wieczory, spędzane najlepiej przy kieliszku dobrego wina. To książka dla miłośników popularnego już „Pamiętnika”, ponieważ bohaterami jest córka i zięć Allie i Noaha. Niezwykle romantyczna historia prawnika, który zapomina o 29 rocznicy ślubu. Na co dzień dobry ojciec i mąż nagle czuje, że po latach coś w jego małżeństwie zaczyna się psuć i podejrzewa, że jego żona jest nieszczęśliwa. Za wszelką cenę postanawia każdego dnia swojej ukochanej udowodnić, jak bardzo ją kocha. Planując dla niej niespodziankę na 30 rocznicę niespodziewanie dowiaduje się, że ich córka chce urządzić własny ślub właśnie w ten dzień.

IMG_3345

AUTOSTOPEM PRZEZ ATLANTYK I AMERYKĘ POŁUDNIOWĄ PRZEMYSŁAW SKOKOWSKI

Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika podróży, nie tylko tych wakacyjnych. Autor jest absolwentem jednej z wyższych uczelni, który udowadnia swoim czytelnikom, że spełnianie marzeń o podróżowaniu jest w zasięgu ręki każdego z nas. Wystarczy wiara we własna możliwości i determinacja. Przemek pokonuje autostopem drogę z Polski aż do Ameryki Południowej. Niezwykle ciekawa i barwna historia o podróżach, ale także dobry przewodnik w jednym!

IMG_3365
IMG_3303

Dajcie znać w komentarzach, czy czytaliście te książki i co o nich sądzicie. Możecie też zaproponować swoje pozycje! Do następnego!

Kasia Team Guess What


– Jeśli czujecie niedosyt po tych dwóch recenzjach, uwielbiacie czytać i poszukujecie cały czas czegoś ciekawego, Kasia również prowadzi swój blog, sprawdźcie – jest tam mnóstwo recenzji i ciekawych tekstów! – Po swojemu! –