NAJLEPSZA MASKA DO WŁOSÓW – MIX SPRAY DZIEWCZYN Z GUESS WHAT!

Właściwa pielęgnacja to podstawa zdrowych, lśniących i zadbanych włosów. Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszym sekretnym mix sprayem, który stosujemy już od dobrych kilku lat. Efekty widoczne są już po pierwszej kuracji, a zawarte w nim naturalne składniki ekspresowo nawilżą wysuszone klimatyzacją, wysoką temperaturą, czy nadmierną stylizacją włosy. Mikstura bogata jest w olejek z awokado, pomarańczy, brzozy oraz masła karite. Dodatek awokado i pomarańczy zapewni intensywne nawilżenie oraz porządną dawkę witaminy C i E, olejek z brzozy pobudzi nasze włosy do porostu, a masło karite opóźni procesy starzenia i ochroni je przed działaniem promieni UV. Co niezwykle ważne, spray pozbawiony jest parabenów – czyli środków konserwujących, których nasze włosy powinny unikać za wszelką cenę!

IMG_3392

MIX SPRAY
Co potrzebujecie?
– pojemnik lub butelkę z dozownikiem w sprayu (np. po odżywce do włosów lub mgiełce)
– odżywkę do włosów (Garnier Ultra Doux, odżywka pielęgnacyjna, olejek z awokado i masło karite – 9 zł lub Nivea Diamond Gloss, odżywka nadająca blask – 10 zł)
– olejek do ciała (Alterra, olejek do ciała Brzoza & Pomarańcza – 24 zł/Rossmann)
– wodę

IMG_3423

Do pojemnika w proporcji 1:1:1 wlejcie wszystkie składniki i dokładnie wstrząśnijcie. Spray nakładajcie na rozczesane suche włosy, ok. 2cm od nasady po same końce. Następnie zawińcie włosy w gruby, nagrzany ręcznik i potrzymajcie spray na włosach minimum godzinę, a na koniec porządnie umyjcie głowę. My polecamy stosować kurację na wieczór i przetrzymać mix na włosach przez całą noc, będziecie mieli wtedy pewność, że składniki wchłonęły się w 100%.

IMG_3392
IMG_3443

PS. Pamiętajcie, że co za dużo to niezdrowo, ponieważ włosy mogą się przetłuszczać od zbyt dużej ilości olejków. By zachować równowagę stosujcie mix raz w tygodniu!

Team Guess What