KURTKA Z CHARAKTEREM / WYBIERZ IDEALNY MODEL DLA SIEBIE

Dzięki nim zawsze jesteśmy w centrum uwagi. Można nic nie ubierać, wyjąć z szafy biały t-shirt, a i tak wyglądać genialnie. Kurtki z charakterem, bo tak je nazwałam, są w tym sezonie moim ulubionym elementem ubioru. Co więcej, jeśli jeszcze nie jesteście do nich przekonane, powinnyście w tym momencie zmienić zdanie, już tłumaczę dlaczego.

To nie jest tak, że jeans z naszywkami i przetarciami stał się ostatnim krzykiem mody i trzeba go mieć, jeśli chcemy nosić aktualne trendy. Nie, nie, nie ! Takie kurtki nosiły polskie dziewczyny już w latach 80., same dobierając do nich dodatki i rozcierając w różnych miejscach. Moja mama zawsze się śmieje: „Kupiłaś to w Zarze? Miałam podobną kilkanaście lat temu”. I bardzo dobrze! Trzeba trzymać się tego co jest świetne, a nie na siłę szukać co nóż to bardziej wydziwianych nowinek.

Jeans – materiał ponadczasowy, a zaraz za nim skóra, to te dwie rzeczy, które przetarte po piętnastu praniach wyglądają jeszcze lepiej, niż w dniu zakupu. Jak wino – im starsze, tym lepsze. Kupując taką kurtkę, dokonujecie inwestycji na lata bez obaw, że nagle naszywki będą na ulicy wyśmiane jak skarpety do sandałów. Te kurtki znikają ze sklepowych półek jak ciepłe bułeczki. Dziewczyny doskonale wiedzą, że nie będą na tym stratne.

Oczywiście możecie wybrać drugi wariant. Jeśli macie stare, zapomniane ramoneski, powinnyście w tym momencie je wyjąć i przeprosić, że tyle zalegały w szafie. Wybierzcie się do sklepów, kupcie kolorowe naszywki, wstążki lub oryginalne guziki. Możecie zainspirować się stylem boho lub totalnie rockowym klimatem z mocnymi ćwiekami. Niewielkim kosztem możecie stworzyć małe dzieło, które spokojnie nie jeden projektant pokazałby na wybiegu!

Z czym łączyć te cudeńka? Ja polecam klasykę – biały t-shirt, czarny total look lub na cieplejsze dni zabawa z szortami, spódniczkami i sukienkami. Zbliża się okres festiwalowy, czyli kulę ziemską ogarnie styl boho. Białe zwiewne sukienki, zamszowe botki i torebki z frędzlami będą z jeansowymi kurtkami świetnym teamem! Pamiętajcie, że te kurtki odwalają całą robotę więc na siłę nie musimy szukać im konkurencji. 😉

ROCK & ROLL W NASZYM WYDANIU

KILKA INSPIRACJI ŻEBY POCZUĆ TEN KLIMAT 😉


Co myślicie o takim rozwiązaniu? Jesteście za, czy bardziej stawiacie na klasyki?

Marta
Team Guess What