W ROLI GŁÓWNEJ – FALBANY !

Falbany doczekały się swojego wielkiego powrotu. Choć już w poprzednim sezonie dały o sobie znać, to dopiero teraz można powiedzieć, że grają pierwsze skrzypce. Subtelne i kobiece, a jednocześnie seksownie podkreślają kobiece atuty. Znajdziecie je nie tylko przy topach z odkrytymi ramionami (słynnymi off shoulders), ale także przy sukienkach maxi, spódnicach mini, a nawet spodniach. Gorący trend inspirowany klimatami hiszpańskimi oraz wszechobecnym boho, ponownie wrócił na ulice. Ma być lekko, zwiewnie i frywolnie zarazem – tak definiują powracające na salony falbany projektanci mody.
To jednak nie koniec niespodzianek z ich strony. W koszulach, topach, bluzkach, ale i sukienkach nasza uwaga skupiona jest teraz przede wszystkim na rękawach, bogato zdobionych falbanami. Im większe tym lepsze, oczywiście w zależności od kroju. Ale te mniejsze, delikatniejsze również świetnie wyglądają, zwłaszcza przy sukienkach maxi, nawiązujących do boho. Nie zapominamy też o dekolcie, klasyczny w stylu off shoulders lub w literę V, pokazujemy również plecy. Co do kolorów – w tym temacie jest wszelka dowolność, chociaż widać po sklepowych wieszakach, że są to odcienie lata – biel, błękit, beż (klasyka klasyki), ale i czerwień, róż, fuksja, czy żółty. Warto też zainwestować w pionowe paski, to kolejny w tym sezonie motyw, którym warto się zainteresować i zainspirować.

Jeśli macie okrąglejsze kształty, to pamiętajcie, że falbany mają tendencję do poszerzania. Ty bardziej musicie uważać i koniecznie przymierzyć przed ich kupnem. Starajcie się więc wybierać takie modele na przykład koszul, czy sukienek, których falbany nie są zbytnio obszerne, ponieważ w przeciwnym wypadku zaburzy to proporcje Waszej sylwetki. 🙂

Poniżej znajdziecie najciekawsze według nas propozycje sukienek, topów i spódnic z falbanami w roli głównej.
My już mamy kilka faworytów, a Wy?

Team Guess What