CO KUPIŁABYM NA TEGOROCZNYCH WYPRZEDAŻACH. MOJA LISTA TOP PRODUKTÓW

Z Nowym Rokiem, nowym krokiem i… w nowych butach. Tak jest, początek roku to gorący okres wyprzedaży. Możemy upolować świetnej jakości płaszcze, skórzane kurtki czy buty w super cenach. Więc jeśli nie kupiliście czegoś, bo było za drogie – proponuję czym prędzej sprawdzić jak bardzo cena poszła w dół, bo możecie całkiem sporo zaoszczędzić.

Korzystając z okazji, postanowiłam przejrzeć swoje ulubione sklepy, wybrać – moim zdaniem najlepsze perełki i wyłożyć je na stół.
Wychodzę z założenia, że jak już mamy coś kupić, to lepiej takie rzeczy, które posłużą nam dłużej. Ciepłe płaszcze, torebki, skórzane kurtki – to tych rzeczy zawsze wypatruję na wieszakach i tym razem się nie zawiodłam. Zarówno w sieciówkach jak i u polskich projektantów znalazłam naprawdę świetne rzeczy.
Sami zobaczcie! 😉

POLSKIE MARKI

WIOSNA/LATO
Mamy co prawda styczeń, ale nikt nie powiedział, że kupować musimy wyłącznie zimowe rzeczy. W sieciówkach aż się teraz roi od wiosenno-letnich (przecenionych) kolekcji i tym samym możemy już się nieco przygotować na nadejście słońca. Nie przewiduję, żeby wiklina i biel wyszły w tym sezonie z mody, także korzystajcie, bo przy nowych kolekcjach ceny nie będą już tak atrakcyjne. 🙂

Do następnego!
Marta
Guess What